Ogłoszenia Duszpasterskie - Judaszówka

6 Niedziela Zwykła - 17. 02. 2019 r.

Serdeczne Bóg zapłać składamy Wam wszystkim za ofiary złożone na tacę budowlaną. Serdecznie Wam dziękujemy za solidarność z parafią i klasztorem oraz za życzliwość. O naszych Parafianach i Dobrodziejach pamiętamy w modlitwie.

Nie mniej serdecznie dziękujemy za wsparcie inwestycji, które zostaną podjęte w naszym klasztorze w Łodzi. Niech wszystkim naszym Dobrodziejom Pan obficie błogosławi i darzy Łaskami.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Piotrze naszych czasów – Ojcu świętym Franciszku;

- w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Lider grupy seniorów informuje, że spotkanie seniorów odbędzie się w najbliższą środę, 20 lutego o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Jelnej.

6 Niedziela Zwykła - 17. 02. 2019 r.

Serdeczne Bóg zapłać składamy Wam wszystkim za ofiary złożone na tacę gospodarczą. Serdecznie Wam dziękujemy za solidarność z parafią i klasztorem oraz za życzliwość. O naszych Parafianach i Dobrodziejach pamiętamy w modlitwie.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

W piątek o godz. 20.00 zapraszamy na młodzieżową Adorację Najświętszego Sakramentu.