Ogłoszenia Duszpasterskie

12 Niedziela zwykła - 23.06.2024 r.

 

Codziennie o godz 16.30 nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich Parafian – to już ostatni tydzień.

Dziękujemy za rodzinną modlitwę i obecność na Mszy św. oraz składanie deklaracji z peregrynacji obydwu obrazów NSPJ.

W liturgii tego tygodnia:

- w poniedziałek – Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- w piątek – wsp św. Ireneusza, biskupa i męczennika

- w sobotę – Urocz. św. Apostołów Piotra i Pawła; taca w tym dniu przeznaczona jest na wsparcie Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze.

Osoby nieobecne na spotkaniu przed pielgrzymką do Fatimy z Przewodnikiem w dniu 17 czerwca mogą odebrać ważne materiały przedpielgrzmkowe w zakrystii u o.Pio. Wyjazd 6 sierpnia o 5.00 z parkingu przykościele. Płatność za transport przy odjeździe.

W zakrystii są jeszcze do nabycia albumy z beatyfikacji rodziny Ulmów.

Zachęcamy do nabycia tygodnika Niedziela, który poświęcony jest głowom rodzin, czyli ojcom, przeżywającym swoje święto. Przy okazji składamy im serdeczne życzenia.

Tydzień temu prosiliśmy, aby osoba lub osoby, które przywiozły sprzęt elektrotechniczny w dzień zbiórki w piątek 14 czerwca za późno, gdy auto już odjechało, zabrały go teraz z parkingu przy kościele i zaczekały na następną okazję do utylizacji. Brakuje słów komentarza, bo te elektrośmieci nadal pozostały i jeszcze w niedawno ktoś dorzucił kilka telewizorów i kosiarki. Prosimy, aby naprawdę jutro te osoby wszystko zabrały z powrotem do siebie i nie było konieczności informowania dodatkowych służb w celu wyciągania konsekwencji za zaśmiecanie parkingu przy kościele.