Dzisiaj:181

Aktualnie odwiedza nas:
Gość(ci)

MSZA ŚW. NA ŻYWO Z KOŚCIOŁA W JELNEJ

KAMERA on-line kliknij tutaj lub obrazek

prosimy subskrybować nasz kanał YouTube: Parafia JELNA

(w razie potrzeby do płynnego odbioru w ustawieniach obrazu YouTube

należy dostosować rozdzielczość fillmu do szybkości posiadanego internetu)

Zabezpečení Dozor Kamera - Vektorová grafika zdarma na Pixabay

Image34

W niedzielę 14 stycznia 2018 w Domu Kultury w Jelnej zostały wystawione Jasełka bożonarodzeniowe. Przygotowała je Franciszkańska Młodzież Oazowa oraz Liturgiczna Służba Ołtarza. Od strony artystycznej opiekę sprawowała Pani Zofia Miś.

DSC 0028 Dnia 6 grudnia po Mszy św. wieczornej do dzieci z naszej parafii przybył św. Mikołaj z prezentami. Licznie zgromadzone dzieci wraz ze swoimi rodzicami z wielką radością przywitali Gościa z niebios. Spotkanie z prawdziwym św. Mikołajem było pełne wrażeń i emocji.

Znalezione obrazy dla zapytania wieniec adwentowy

3 grudnia 2017r rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny i zarazem czas przygotowania na Uroczystość Bożego Narodzenia.

W czasie Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, które wraz z parafialnym kalendarzem członkowie Rady Parafialnej oraz Akcji Katolickiej dostarczyli do wiernych w Jelnej i Judaszówce.

Rozpoczęliśmy także Msze św. Roratnie, które o godz. 7.00 gromadzą starszych oraz dzieci wraz z lampionami w ręku.