Dzisiaj:123
Wczoraj:218
W tygodniu:1386
Wszystkie:478664

  • IP: 18.207.160.97
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
6
Gość(ci)

W kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Jelnej w niedzielę 2 lipca 2023 r. w czasie sumy o godz 11.00 ks. prał. Józef Łobodziński, Dziekan Dekanatu Leżajsk II, na podstawie dezycji Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala z dnia 23 czerwca 2023 r. dokonał instalacji nowego Proboszcza o. Artura Adama Stępnia OFM, czyli liturgicznego wprowadzenia na ten urząd.

Po publicznej przysiędze wierności sprawowania urzędu i odmówieniu Credo - Wyzania Wiary wobec całej wspólnoty Parafialnej oraz stosownych modlitwach o. Artur przewodniczył Mszy św. jako Proboszcz Parafii, powitał nowego Wikariusza o. Pio Trzeciaka OFM i poprosił wszystkich wiernych o modlitwę za swoich duszpasterzy.

Członkowie Akcji Katlickiej, jako przedstawiciele całej  Parafii, w szczególny sposób powitali Ojców podejmujacych nowe funkcje duszpasterskie oraz podziękowali ks. Dziekanowi za obecność i przewodniczenie obrzędom liturgicznym.