Dzisiaj:140
Wczoraj:218
W tygodniu:1403
Wszystkie:478681

  • IP: 18.207.160.97
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
4
Gość(ci)

W niedzielę 2 lipca 2023 r. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Francesco obchodził 20-lecie swojego istnienia. W programi była uroczysta msza św. o godz 13.00 w naszym kościele, której przewodniczył o. Ksawery Ogórek OFM, koncelebrował o. Klaudiusz Baran OFM oraz o. Artur Stępień OFM, który wygłosił okolicznościowe kazanie. Założycielem PUKS Francesco był o. Ksawery oraz pierwsi działacze. Ciąg dalszy uroczystości miał miejsce w Szkole Podstawowej oraz na stadionie w Jelnej. W mszy św. i uroczystościach uczestniczyli Przedstawiciele Władz, lokalnych stowarzyszen i instytucji, Zarząd Klubu i zawodnicy oraz kibice i sympatycy.