Dzisiaj:118
Wczoraj:218
W tygodniu:1381
Wszystkie:478659

  • IP: 18.207.160.97
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
4
Gość(ci)

W niedzielę 10 września 2023 roku w naszej Archidiecezji Przemyskiej przeżywaliśmy wraz cała Polską i całym Kościołem wyjątkową uroczystość beatyfikacji rodziny Ulmów, zamordowanych przez okupantów niemieckich w czasie II wojny światowej za pomoc i ocalenie Żydów. Do rodzinnej miejscowości rodziny Ulmów przybyło ok 35 tysięcy pielgrzymów. W okolicznościowych nabożeństwach, Mszy św. i połaczeniu z Ojcem Św. Franciszkiem uczystniczyły też osoby z naszej Parafii wraz z proboszczem o.Arturem jako grupa zorganizowana lub też indywidualnie. Niech nowi Błogosławieni z naszego regionu wstawiają się za nami, a szczególnie za rodzinami.