Dzisiaj:105
Wczoraj:365
W tygodniu:105
Wszystkie:537134

  • IP: 3.233.232.160
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
2
Gość(ci)

„Noc wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję.” (św. Jan Paweł II)

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze Święto. Z tej okazji składamy Wszystkim Parafianom najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: Niech czas przeżywania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w domach rodzinnych umocni w Was wiarę, nadzieję i miłość oraz przekonanie o obecności Boga pośród nas. Niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje".