Dzisiaj:154
Wczoraj:205
W tygodniu:1282
Wszystkie:435565

  • IP: 35.172.111.47
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
1
Gość(ci)

Chrześcijańska tradycja pozostawiła na naszej polskiej ziemi pomniki swojej wiary i przynależności do Chrystusa. W naszej Parafii, jak w lustrze odbija się ta tradycja, gdzie w spuściźnie naszych ojców otrzymaliśmy: krzyże, obrazy, kapliczki i figurki. Jedna z nich jest kapliczka z figurką św. Jana Nepomucena.

 

W tym roku kapliczka została odnowiona wysiłkiem parafian:
- p. Chowaniec - pokrył blachą
- p. Woźnica – wykonał prace murarskie
- p. Buszta – stolarkę
- wiele pracy włożyli p. Kozyra  i  p. Sarzyński
- a nad całością  prac czuwał p. Wieszczek

Wyrażamy głębokie podziękowanie tym osobom, dzięki którym ta kaplica została odnowiona. Serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie i pomoc materialną. Równocześnie płynie tu życzenie, byśmy  o wszystkie pomniki pozostawione nam przez naszych przodków  dbali i przekazali przyszłemu pokoleniu w należytym stanie.

 

Zobacz zdjęcia