Dzisiaj:89
Wczoraj:365
W tygodniu:89
Wszystkie:537118

  • IP: 3.233.232.160
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
3
Gość(ci)

Co roku 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorego, który ustanowił św. Jan Paweł II. Z tej okazji w poniedziałek 12 lutego o godz. 10.30 w kościele w Jelnej na Mszy św. zgormadzili się chorzy i starsi z całej parafii oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Jelnej i z Sarzyny, aby prosić Boga o siły, zdrowie i potrzebne łaski oraz przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Mszy św. przewodniczył proboszcz o. Artur Stępień OFM i wraz z o.Ferdynandem Pisiem OFM udzielili sakramentu namaszczenia. Posługę liturgiczną pełnił także dk. Karol Jagiełło, podopieczni ŚDS, a Dyrektor ŚDS w Jelnej Pani Danuta Kurzyp oraz animatorzy muzyczni z ŚDS przygotowali Liturgię Słowa, psalm oraz oprawę muzyczną Mszy św.