Dzisiaj:102
Wczoraj:365
W tygodniu:102
Wszystkie:537131

  • IP: 3.233.232.160
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
2
Gość(ci)

Niedawno zostały zamontowane na dachu kaplicy cmentarnej śmiegołapy, o co prosiło wielu Parafian, których groby są w bliskiej odległości od kaplicy, a spadający śnieg mógł uszkodzić wiele nagrobków.

Dzieki zaangażowaniu członków Rady Parafialnej oraz kilku Panów i jednej Pani z Parafii udało się też w tym tygodniu sprawnie przeprowadzić na Parafialnym Cmentarzu akcję podcięcia wszystkich drzewek tui, które utrudniały przejazd karawanu w czasie pogrzebów oraz całkowicie przesłaniały groby naszych bliskich. Po zakończeniu prac cała główna alejka cmentarna została uporządkowana i posprzątana. Dziekujemy wszystkim, którzy chetnie podjęli się tej pracy na rzecz Parafii.